Kingi lapsele pilet

Kingi lapsele pilet

Eestis on palju lapsi, kellele vanemad ei saa lubada toredaid üritusi. Lapsele on aga klassikaaslastest maha jäämine kirjeldamatult ülekohtune. Seepärast on MTÜ Noor Ise-Loom juba kuus aastat kutsunud vähekindlustatud lapsi oma jõuluüritustele tasuta.

Sellelgi aastal vajame teie abi, sest teatrisaal pole kummist ja kulud on suured. Saame võimaldada vaid täpselt niipalju kohti, kui laekub meile annetusi firmadelt või eraisikutelt. Kui te soovite kinkida mõnele Eesti puuduskannatavale lapsele toreda jõuluetenduse, siis palun andke oma soovist märku meilitsi info@joulumaa.ee . Kogutud piletiraha jagame laiali koostöös koolide, klassijuhatajate, lasteaia kasvatajate ja valdade sotsiaaltöötajatega. Meie esimene prioriteet on pakkuda tasuta kohti lasteaia- ja koolilastele, kes jääksid muidu oma kaaslastest maha, seejärel jagada pileteid puuduskannatavatele perekondadele ühiseks muusikali külastuseks.

Etendustele Tallinnas ootame kokku kuni 5000 last. Meie eesmärk on pakkuda vähemalt kolmandik kohtadest tasuta vähekindlustatud peredest lastele. Samuti loome tehnilised võimalused etenduse jälgimiseks ka nägemis- ja kuulmispuudega külastajatele.

Miks me seda teeme?

Meie eesmärgiks on hoolivam maailm: viime kokku erinevad lapsed, vähekindlustatud, tavapered, puudega lapsed. Ühisest tegevusest sünnib mõistmine ja hoolimine.

Mida me varem teinud oleme?

MTÜ Noor Ise-Loom on korraldanud alates 2009. aastast Mia jõulumaad, kuhu oleme toonud tasuta kohale üle 3800 vähekindlustatud perest või puudega lapse. Eelmiste aastate Mia jõulumaa tegevustest saad aimu siit. Eelmisel aastal esimest korda etendunud Koerhaldjas Mia muusikali külastas tänu headele eraisikule ja ettevõtetele tasuta kokku 1049 last.