Allkirjastasime KÜSKIga lepingu!

24. aug. 2017

Rõõmus-rõõmus-rõõmus – sõlmisime KÜSK-iga toetuslepingu, kus meie ütleme, et teeme Kose valda perekeskuse ja lastehoiu ja nemad ütlevad, et nemad annavad meile selleks 12 000 eurot ja omaosalusena peame juurde panema 3372,44 eurot. Ees ootavad kiired ja põnevad ajad. Lastehoiu avamiseni on jäänud vaid poolteist kuud – see on planeeritud novembri esimeseks nädalaks.

Ruumid oleme saanud Kose vallalt tasuta kasutusse – aitäh valla volikogu toetuse eest! Need asuvad Ravila mnt 12, Kose alevikus, endise koolimaja teisel korrusel. Kokku ligi 250 m2.  Nüüd on aeg leida ehitaja, kes meile ruumid kõik kenasti korda teeb ja vajadustega vastavusse viib. Perekeskuses hakkab olema lastehoid, mängutuba ja õppeklass, kus saab meisterdada, teha koolitusi ning perehommikuid. Õueala korrastamine on pikemas plaanis, et sinna saaks teha mõnusa mänguväljaku.

Samuti soovime leida rahastust ka vähekindlustatud perede kuutasuks, et neilgi oleks võimalus minna vajadusel enne lapse pooleteise aastaseks saamist tööle.

 

Täname lugemast :)